TV Vox LED 42ADWGB Smart

15.900,00 ден

Full HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019605445 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 9.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2, AV влез, CI, SPDIF оптички излез, LAN
Технологии кои ги користи: Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.