-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1140 ден месечно.

TV Vox LED 43WOS315B Smart UHD

19.500 ден

4k UHD Smart TV

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Екран:Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
Технологии кои ги користи: Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
Боја: црна
Гаранција : 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.