-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 700 ден месечно.

TV Vox LED 43DSA311G

11.900 ден

Full HD Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8606019603236 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x1, AV влез, VGA, CI+, COAX излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, dbx-tv
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.