Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 790 ден месечно.

TV Vox LED 42ADWGB Smart

13.500 ден

Full HD TV

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605421 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Големина: 42″ (107 см)
Екран:Direct LED slim
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
Технологии кои ги користи: Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
Боја: црна
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

42" (107 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.