-28%

TV Vox LED 32A11H315FL Smart

7.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019606428 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD (1366×768)
Smart: Android 11
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: 2 x HDMI, 2 x USB, Headphone out, Audio out Coax, AV in, Cl+
Технологии кои ги користи: Wi-fi, Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast
Vesa стандард: 200 x 100 mm
Боја: Црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.