-13%

Steam Iron Philips GC7933/30

12.990,00 ден

Парна станица

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103893035 Категорија:

Опис

Моќност, W 2400
Волтажа, V 230
Волумен на резервоарот за вода, л 1.5
Дополнителни функции OptimalTemp технологија, без контролер за температура, гарантира 0 изгоретини на сите материјали, многу моќна, компактна, припремање за работа 2 минути, опција за пареа на барање, индикатор со светилка, звучен индикатор, систем за запирање капка по капка, соодветна за тешка вода, функција за вертикална пареа, прскање со вода, мод за штедење струја, вграден лизгач за чистење на калк, отстранување бигор и чистење
Максимален притисок на пареа, бар 6.5
Работење со засилувач на пареа, г 450
Непрекинато работење, г/м 120
Должина на кабел 1.65
Тежина, кг 1.3
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 200 x 233 x 371
Боја лилава
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.