-13%

Steam iron Philips DST3011/26

3.290,00 ден

Пегла на пареа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720389003035 Категорија:

Опис

Моќност, W 2100
Волумен на резервоарот за вода, ml 300
Дополнителни функции припремање за работа 35 секунди, систем за запирање капка по капка, соодветна за тешка вода, функција за вертикална пареа, прскање со вода, мод за штедење струја, вграден лизгач за чистење на калк, отстранување бигор и чистење
Работа со засилувач на пареа, г 140
Непрекинато работење, г/мин 30
Должина на кабел, м 1.9
Тежина на апарат, кг 1.5
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 320 x 130 x 162
Боја сина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.