-13%

Steam generator iron Philips GC7840/20

10.990,00 ден

Парна станица

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103935841 Категорија:

Опис

Моќност, W 2400
Капацитет на садот за вода, л 1.5
Работа со засилувач на пареа, г 400
Непрекинато работење, г/мин 120
Максимален притисок на пареа, бар 6.5
Должина на кабел, м 1.8
Карактеристики време за припремање 2 минути, OptimalTemp технологија, автоматско исклучување за безбедност, може да се полни секое време за време на пеглањето, компакт систем за запирање капка по капка, соодветна за тешка вода, функција за вертикална пареа, прскање со вода, мод за штедење струја, отстранување бигор и чистење, индикатор за прецизност, индикатор светлосен, индикатор звучен, погодна за сите материјали, без изгоретини, процесор за паметнo управување, мотор на пареа ProVelocity, сад за складирање на калкот
Тежина 2.95
Димензии на апаратот (Ш x В x Д),мм 230 x 275 x 393
Боја сина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.