-13%

Stand steamer Philips GC488/60

8.990,00 ден

Вертикална пегла

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720689005807 Категорија:

Опис

Моќност, W 1800
Капацитет на садот за вода, л 1.4
Работа со засилувач на пареа, г 360
Непрекинато работење, г/мин 35
Максимален притисок на пареа, бар 6
Должина на кабел, м 1.8
Карактеристики 5 нивоа на промена на пареа, време за припремање 2 минути, паметно чистење на калкот, автоматско исклучување за безбедност, може да се полни секое време за време на пеглањето, компакт систем за запирање капка по капка, соодветна за тешка вода, функција за вертикална пареа, отстранување бигор и чистење, погодна за сите материјали, сад за складирање на калкот
Додатоци: закачалка за облека, ракавица за плус безбедност, StyleMat, прилагодлив дупли столб
Тежина 3.45
Димензии на апаратот (Ш x В x Д),мм 277 x 315 x 309
Боја сина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

1800W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.