-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2160 ден месечно.

Samsung UE50AU9072 Crystal 4K Ultra HD Smart

36.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092020924 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2800 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
Dolby Digital Plus, Q-Symphony
Bixby, Multi voice асистент, Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка, Filmmaker режим
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, дигитален аудио излез, RF влез, CI, Anynet+ (HDMI-CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.