-18%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 5260 ден месечно.

Samsung QE65Q95TDT 4K Ultra HD Smart

89.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092937864 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
PQI 4300
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR 2000, HLG, AI Upscale
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.