-28%

Samsung UE43BU8572UXXH 4K Ultra HD Smart

28.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806094282177 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран 43″ (109 cm)
Резолуција на екран 4K (3840×2160)
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV ДА
Оперативен систем Tizen™
Wi-Fi Да (WiFi5)
DLNA ДА
Bluetooth ДА (BT5.2)
HDR HDR10+
Звук Dolby Digital Plus
HDMI 3
USB 2
LAN ДА
Јачина на звук 20W
CI CI+(1.4)
HDMI-CEC ДА
Димензии со постоље (ШxВxД) 966.3 x 624.1 x 187.6 mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 966.3 x 560.3 x 25.7 mm
Боја црна
Гаранција 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

43" (109 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.

Вие исто така би сакале…