-21%

Samsung UE32T5302CKXXH Smart TV

18.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806092247888 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран, “/cm 32″ (81 cm)
Резолуција на екран, pixel Full HD (1920 x 1080)
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60
Процеор Hyper Real
Квалитет на слика 1000 PQI
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV Да
Оперативен систем Tizen™
Wi-Fi Да (WiFi4)
DLNA Mobile TV mirroring
Bluetooth /
HDR Да
Звук 2CH х 10W
HDMI 2
USB 1
LAN 1
Дигитален аудио излез 1
CI CI+(1.4)
HDMI-CEC Anynet+
Дополнителни функции Brightness detection

PurColor

Micro Dimming Pro

Mega Contrast

Movie mode

Natural way

Димензии со постоље (ШxВxД) 737.4 x 465.4 x 150.5 mm
Димензии без постоље (ШxВxД) 737.4 x 438.0 x 74.1 mm
Боја црна
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.