Samsung UE32T4302AK Smart TV

15.900,00 ден

HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090389948 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 32″/81 cm
Резолуција на екран: HD (1366×768)
900 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C
Smart TV: Да, Tizen
Интегрирано Wi-Fi
Приклучоци: HDMIx2, USBx1, LAN, CI+, oптички излез, компонентен влез, композитен влез, RF влез, Anynet+
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.