-21%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2040 ден месечно.

LG Nano Cell TV 43NANO796NE 4K Ultra HD Smart

34.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806091046475 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: 4K Nano Cell
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, WebOS
HLG, HEVC, HDR10 Pro, AV1, VP9, Filmmaker режим
IPS panel, Wide viewing angle
Импресивен квалитет на звук – Ultra Surround
Google асистент, Amazon Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Приклучоци: Wi-Fi, Time Shift, HDMIx3, USBx2, LAN, CI slot x1, Bluetooth 5.0, ScreenShare
Oптички излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, SPDIF излез, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.