-15%

Samsung QLED QE75Q70TAT 4K UHD Smart

119.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090317422 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: Dual LED (QLED)
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, Q-Symphony, Ambient Mode+, 4K AI Upscaling
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.