Samsung RS67A8811S9/EF

89.900,00 ден

Комбиниран фрижидер

Нема залиха

SKU: 8806090805288 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Side-By-Side фрижидер
Капацитет: 634 л
Волумен: фрижидер – 409 л, замрзнувач – 225 л
Ентериер на фрижидер: 4 полици, 2 фиоки за овошје и зеленчук, 5 прегради на врата, внатрешно LED светло, држач за јајца
Ентериер на замрзнувач: 4 полици, 2 прегради на врата, 2 фиоки, внатрешно LED светло, компресор за мраз
Аларм на вратата, дигитален инвертер компресор, дисплеј, диспензер за мраз и вода
No frost технологија, multi flow
Space-Max технологија: ѕидовите на фрижидерот се многу тенки притоа што не се губи енргетската ефикаснот, а се добива повеќе волумен во фрижидерот
Smart Conversation технологија: со ова се овозможува да се исклучи преграда од замрзнувачот и истата да служи за складирање на свежа храна
Twin Cooling Plus технологија: оптимизација на температурата и влажноста, така што храната останува свежа подолго време
Потрошувачка на енергија годишно: 351 kWh
Бучава: 36 dB
Димензии (ШxВxД): 912 x 1780 x 716 mm
Боја: сива
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.