-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 7030 ден месечно.

Samsung QE85Q60AA 4K Ultra HD Smart

137.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092020252 Категории: ,

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 85″/216cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
PQI 3100
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx3, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

85'' (216 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.