-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 3620 ден месечно.

Samsung QE55Q80AATXXH QLED 4K Ultra HD Smart

61.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806092021143 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor Lite 4K
PQI 3200
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Quantum HDR, HLG, 4K Upscaling
Object Tracking Sound Lite, Dolby Vision
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, Netflix, Apple Airplay
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, Bluetooth, LAN, CI+, Оптички излез, Антена RF, Anynet+ (HDMI-CEC), eARC,CI slot
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

55" (140 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.