-14%

Samsung QE55Q80TA QLED 4K HD Smart

74.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

По нарачка

SKU: 8806090279904 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
Quantum HDR 1500, HDR 10+, HLG
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, Bixby, SmartThings App поддршка
Object Tracking Sound (OTS), 4K AI Upscaling, Real Game Enhancer+, Q – Simphony, Multi View
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth, LAN, CI+,  Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.