LG 43LM6300PLA Full HD Smart

19.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

По нарачка

SKU: 8806098383023 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Quad Core процесор, PMI 1000, HDR10 Pro, HLG
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx3, USBx2, LAN, CI+, Component, Composite,  Оптички излез
Active HDR, HEVC, 360 VR, Dolby Audio
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.