-15%

Samsung QE55Q95TA QLED 4K HDR Smart

94.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

По нарачка

SKU: 8806090382147 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: QLED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quantum Processor 4K
Quantum HDR 2000, HDR 10+, HLG
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, SmartThings App поддршка
Anti-Reflection екран, Object Tracking Sound (OTS)
Приклучоци: Wi-Fi, HDMIx4, USBx2, DLNA, Bluetooth, LAN, CI+,  Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.