-18%

Redline T-30 HEVC

1.400,00 ден

DVB-T кабелски приемник

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457030080 Категорија:

Опис

Тип на уред Кабелски приемник
Чипсет GX6702
Тип на приемник Терестријален приемник
USB портови 2 x USB
Резолуција Full HD, 1080
Влезни приклучоци RF In, USB
Излезни приклучоци HDMI, Scart
Дополнителни функции снимање, time shift
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.