-17%

Amiko Mira

2.900,00 ден

Full HD сателитски приемник

Нема залиха

SKU: 5999883022146 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Full HD сателитски приемник
Процесор: Dual Core 494MHz / 337MHz
Flash меморија: 64MB
DDR RAM: 1024MB
Тип на тјунер: DVB-S / DVB-S2
DiSEqC контрола: 1.0, 1.1, 1.2, USALS
Електронски програмски водич (EPG)
Трансфер на канали од еден во друг приемник
Повеќе јазична поддршка
SCART: CVBS видео излез / аудио L/R излез
USB: USB 2.0
S/PDIF: Coaxial
HDMI: VER1.4, Type A
IR Port: Internal & Jack Type
Димензии: 144 x 40 x 110 mm
Тежина: 0.25KG
Влезен напон: 12V DC
Потрошувачка на енергија: 18W Max
Потрошувачка на енергија при мирување: <0.5W

Дополнителни информации

Производител

Amiko

Резолуција

Full HD

Тип на приемник

Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.