-13%

MAG522w3

6.800,00 ден

4K IPTV приемник

Нема залиха

SKU: 313047343345 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на уред 4K IPTV приемник
Чипсет Amlogic S905X2
Процесор Quad-core ARM Cortex-A53, 1,900 MHz
850 MHz ARM G31-MP2 GPU
RAM меморија 1 GB DDR3
FLASH меморија 4 GB eMMC
Оперативен систем Linux 4.9
USB портови USB 2.0 × 1, USB 3.0 × 1
Резолуција PAL, NTSC, 576p, 720p, 1080p, 1080i, 2160p (4K)
Влезни приклучоци Ethernet 100 Mbps
Излезни приклучоци HDMI 2.1
Wi-Fi Вграден 2T2R Wi-Fi модул
Дополнителни функции Internet browser, YouTube, Netflix, Weather…
Димензии (Ш д В х Д) 132 х 26 х 87 mm
Тежина 125 g
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.