-20%

Azul EE-38 DVB-T2/C 264

1.200,00 ден

DVB-T кабелски приемник

Нема залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на уред DVB-T кабелски приемник
Чипсет GX3235S,

Flash 4M integrated in the Chipset

512M DDR2 memory integrated in the Chipset

Тип на приемник RT850, 75Ohm, -85 ~ -25Dbm
USB портови 1 x USB 2.0
Резолуција 1080p, 1080i, 720p, 576, 480i
Влезни приклучоци RF IN DVB-T / T2 & C signal input from the antenna
Излезни приклучоци HD OUT HDTV – HDMI
SCART
Analog Video PAL / NTSC
Дополнителни функции PVR & TimeShift
7-дневно EPG, TeleText, превод, листа на омилени програми
NIT, Тајмер
мени на 5 различни јазици
Youtube, Weather и Cinema Online апликации
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AZUL

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.