MAG520

5.550 ден

UHD IPTV приемник

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

MAG520 e ethernet модел кој може да биде конектиран на интернет со ethernet кабел
Chipset: Amlogic S905X2
Processor: Quad-core ARM Cortex-A53, 1,900 MHz
Performance: 18,400 DMIPS
RAM: 1 GB DDR3
Flash memory: 4 GB eMMC
Operating system: Linux 4.9
HDMI 2.1, Ethernet 100 Mbps, 1 ×USB 3.0, 1 ×USB 2.0
4K and HEVC support
User-friendly IR remote
Qubic design

Дополнителни информации

Производител

Infomir

Резолуција

Ultra HD

Тип на приемник

IPTV

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.