-9%

Vu+ Zero 4K

11.700,00 ден

Ultra HD Enigma2 multistream приемник

Нема залиха

SKU: 8809288541616 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

1.5 GHz ARM Dual-Core Processor
4GB Flash (eMMC)
2GB DDR4 DRAM
LAN (10/100 MBit/s)
1x Единечен DVB-S2X Мултистрим тјунер
HDMI 2.0
HDR10/HLG поддршка
1x Взаемен интерфејс
1x Smartcard-Читач (Xcrypt)
1x USB 2.0
S/PDIF оптички аудио излез (дигитален)
DiSEqC 1.0/1.1/1.2, USALS
Надворешно 12V напојување
Прекинувач
Бесшумно функционира – без вентилатор
Напреден Линукс оперативен систем
Медиа плеер
Поддржано преземање на Plug-Ins
HbbTV
EPG поддршка
Неограничена листа на канали за TV / Radio
Автоматски и Мануелен сервис за скенирање
Повеќекратна LNB контрола (DiSEqC)
OSD на многу јазици
Поддршка за менување на теми

Дополнителни информации

Производител

Vu+

Резолуција

Ultra HD

Тип на приемник

IPTV, Сателитски

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.