-28%

Mitsubishi PAC-IF071 Контролер

61.900,00 ден

Mitsubishi Electric контролна единица за FTC6 системи

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Компатибилност FTC6 системи

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.