Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 810 ден месечно.

Electrolux EXD20DN4W

13.900 ден

Одвлажнувач на воздух

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Одвлажнувач на воздух
Моќност: 430 W
Простор на одвлажнување: 44 m²
Капацитет на одвлажнување: 20 л/24 h
Капацитет на кондензирана вода: 3 л
Оперативна температура: 5 °C до 35 °C
Електоронска детекција за влажност
Автоматско исклучување кога садот е полн
Тајмер, антибактериски филтер, дисплеј, тркалца за движење и рачки
2 нивоа на вентилаторот
Бучава: 46 dB
Димензии (Ш x Д x В): 35 x 24.5 x 51 см
Боја: бела/сива

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.