-21%

Mitsubishi MAC-587 WiFi модул

6.160,00 ден

Mitsubishi Electric Wi-Fi модул за M, S и P сериите

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

 

Главни функции
 • On / Off;
 • Mode (Auto / Heating / Cooling / Ventilation);
 • Ventilation speed;
 • Programmable weekly timer;
 • Adjustment of the inclination of the fins;
 • Detection and setting of the ambient temperature;
 • Weather information of the installation location.
Компатибилност
 • M series
  • MFZ-KT VG;
  • MLZ-KP VF;
  • SLZ-M FA2;
  • SEZ-M DA2;
 • P Series
  • PLA-M EA2;
  • PEAD-M JA2;
  • PEA-M LA;
  • PKA-M LAL2/KAL2;
  • PCA-M KA2;
  • PSA-M KA;
  • PLA-SM EA;
  • PEAD-SM JA;
 • Ecodan series
  • FTC5;
  • FTC6;
  • Hydrobox “C” and “D”;
  • Hydrotank “C” and “D”.

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.