-8%

Mitsubishi EHSD-VM2D Hydrobox

166.900,00 ден

внатрешна единица за топлинска пумпа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5051467009131 Категории: ,

Опис

Внатрешна единица EHSD-VM2D Hydrobox
Димензии на внатрешна единица Ш x В x Д, mm 530 x 800 x 360
Teжина на внатрешна единица, kg 44
Вграден грејач 2 kW
V/Ph/Hz 230/1/50
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.