-11%

Mitsubishi ERSC-VM2D Hydrobox

176.900,00 ден

внатрешна единица за топлинска пумпа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5051467009278 Категории: ,

Опис

Внатрешна единица ERSC-VM2D Hydrobox
Димензии на внатрешна единица Ш x В x Д, mm 530 x 800 x 360
Teжина на внатрешна единица, kg 48
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.