-8%

Mitsubishi ERST20C-VM2D Hydrotank

314.900,00 ден

внатрешна единица за топлинска пумпа

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5051467011219 Категории: ,

Опис

Внатрешна единица ERST20C-VM2D Hydrotank (200 литарски бојлер)
Димензии на внатрешна единица Ш x В x Д, mm 595 x 1600 x 680
Teжина на внатрешна единица, kg 110
Вграден грејач 2 kW
V/Ph/Hz 230/1/50
Гаранција 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Mitsubishi Electric

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.