-30%

Електрично решо Mesko MS 6508

1.390,00 ден

Електрично решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5908256839014 Категорија:

Опис

Моќност, W 1000
Материјал легиран челик
Дијаметар на грејнa плочa 154 mm
Материјал на копчиња полимер
Контрола на температурата термостат со 5 нивоа
Димензии (Ш х В х Д), мм 250 x 280 x 70
Тежина, КГ 4,7
Боја црна
Гаранција 12 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Mesko

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.