-13%

RGLux O200 White

1.390,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Тип на апарат Плинско решо
Број на рингли 2
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.