AS Royal OC10 1000W

1.290,00 ден

Електрично решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Електрично решо
Моќност: 1000W
Голема рингла: 18,5 cm Ø , 1500 W
Греење елементи: 150mm-1000W, 185mm-1500W
Контроли за топлина на ринглите
Пилот светлo

Дополнителни информации

Производител

AS Royal

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.