-18%

RGLux O300 Copper

1.790,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Тип на апарат Плинско решо
Број на рингли 3
Боја кафеава
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.