Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

RGLux O300 Copper

1.590 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:

Опис

Плинско решо
Број на рингли: 3
Боја: кафеава
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.