-14%

Апарат за турско кафе Max NE 302

590,00 ден

Апарат за турско кафе

Не е на залиха

SKU: 5310311008431 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 800-1000
Капацитет на вода 200 ml
Дополнителни функции
Пластичен сад
Копче ON/OF
Скриен грејач
База со кабел
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

MAX

Моќност

одбери

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.