-14%

Шејкер MAX SMS 2100B Black

1.190,00 ден

Шејкер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5310311008790 Категорија:

Опис

Моќност, W 100
Чаша со капацитет 450 ml
Дополнителни функции
Пластичен сад
Копче ON/OF
Број на брзини: 2
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

MAX

Моќност

100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.