-8%

Апарат за мелење кафе Adler AD 443

1.090,00 ден

Апарат за мелење кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5901436590309 Категорија:

Опис

Моќност, W 150
Kапацитет 70 gr
Напојување V 220-240 V
Дополнителни функции
Заштита од работа без капак
Гаранција 12 месеци

Дополнителни информации

Производител

Adler

Моќност

150W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.