-11%

Мелница за кафе Gorenje SMK150W

1.550,00 ден

Мелница за кафе

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942623776 Категорија:

Опис

Моќност, W 150
Kапацитет 70 gr
Должина на приклучен кабел 700 mm
Дополнителни функции
Копче за инстантна моќност
On/off со заштитник
Кабел за напојување
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.