-13%

Кафемат Bosch TKA 3A034

3.490,00 ден

Кафемат

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 4242002717197 Категорија:

Опис

Моќност, W 900-1100
Kапацитет 1,25 L
Боја црвена /сива
Дополнителни функции
Сад за вода со вградена рачка
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Bosch

Моќност

1100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.