Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2920 ден месечно.

LG QP5W Soundbar

49.900 ден

Soundbar

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 320 W
Број на канали: 3.1.2 ch
MERIDIAN технологија
Поврзување: Wireless Active Subwoofer, LG TV Sound Sync, оптички влез, HDMI 2.1, USB, Bluetooth 4.0, LG TV Sound Sync
Sound режим: AI Sound Pro, Cinema, DTS:X, Standard, Game, Dolby Atmos
Аудио формати: LPCM, Dolby Digital, DTS HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos, AAC / AAC+
Предности: TV Remote Compatibility, HDMI (ARC), Smartphone Remote App (iOS/Android), SIMPLINK
Димензии (ШxВxД): 296 x 59.9 x 126 mm, Subwoofer: 388 x 291 x 185 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.