-10%

LG LHB645N Home Cinema 3D BluRay

27.900,00 ден

3D BluRay домашно кино

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087104776 Категорија: Ознака:

Опис

Aramid Fiber звучници
3D Blu-ray Disc Playback
Private Sound Mode 2.0
2D/3D компатибилност
Преден дисплеј, FM, USB, HDMI, Ethernet RJ45, Bluetooth
Поврзување: Wired, DLNA (Mobile to TV Streaming), Multi-room
Аудио формати: LPCM, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-HD Master Audio:Essential,
MP3, FLAC, AAC, MPEG 1/2 L2, MP3 ID3 Tag, WMA
Репродукција на сите аудио, видео формати и формати на слики
Главен звучник: 360 x 60.5 x 299 mm
Централен звучник: 220 x 98.5 x 97.2 mm
Subwoofer: 172 x 391 x 261 mm
Преден звучник: 290 x 1100 x 290 mm
Заден звучник: 100.5 x 142 x 97 mm
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.