-10%

LG OLED65B36

137.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806087072686 Категории: ,

Опис

Тип на екран 4K OLED
Димензија на екран, “/cm 65″/165 cm
Резолуција на екран, pixel 3840×2160
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 100
Процеор α7 AI Processor 4K Gen6
Квалитет на слика OLED Colour
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем webOS 23
Wi-Fi Да (Wi-Fi 5)
DLNA да
Bluetooth Да (V5.0)
HDR Dolby Vision / HDR10 / HLG
Звук 2.1CH, 40W, AI Sound Pro (Virtual 5.1.2 Up-mix)
HDMI 4 (Rear) (HDMI 2.1)
USB x2 (v 2.0)
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC Anynet+ (HDMI-CEC)
Дополнителни функции AI Brightness Control
AI Picture Pro
OLED Motion
Pixel Dimming
HDR Dynamic Tone Mapping
FreeSync Compatible
G-Sync Compatible
Auto Low Latency Mode
Димензии со постоље (ШxВxД) 1449x869x246
Димензии без постоље (ШxВxД) 1449x832x46.9
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

LG

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

65" (165 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.