-25%

VOX LED 40GOF205B

11.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019608613 Категории: ,

Опис

Тип на екран
Direct LED slim
Димензија на екран, “/cm 40″/102 cm
Резолуција на екран, pixel 1920×1080
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 60
Квалитет на слика OLED Colour
Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
Smart TV да
Оперативен систем Google TV
Wi-Fi Да
DLNA да
Bluetooth да
HDR HDR10, HLG
Звук 2 x 6W RMS
HDMI 2
USB 2
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+2.0/CI+1.4
HDMI-CEC не
Дополнителни функции Dolby Audio
Googlecast
Google assistant
Димензии со постоље (ШxВxД) 893x533x172
Димензии без постоље (ШxВxД) 893x500x80
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Vox

Резолуција

Full HD

Големина на екран

40" (102 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.