-11%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 2860 ден месечно.

LG 65UP78006LB 4K Ultra HD Smart

48.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806091235237 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Quad Core Processor 4K
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: да, WebOS smart платформа со Freeview Play, NOW TV, Netflix, Prime Video, Disney+ и многу други
HDR10 Pro, HLG, Filmmaker режим, 4K Upscaling, HEVC, AV1, VP9
Моќност на звучници: 20W, AI sound
Google асистент, Alexa – виртуелен асистент, ThinQ AI
Интелегентно препознавање на Вашиот глас кој може да служи за пребарување на програми
Hotel mode, 360 VR play
Приклучоци: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, HDMIx2, USB, LAN, CI+, SPDIF (оптички дигитален аудио излез), RF и SAT влез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.