Gorenje WNPI72B

20.900,00 ден

Машина за перење

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782546976 Категорија:

Опис

Машина за перење
Inverter мотор
LED дисплеј
Енергетска класа A+++
Ниво на бучност при перење dB 52
Капацитет за перење 7 kg
Број на вртежи на центрифугата 1200 rpm
WaveActive барабан

PowerDrive мотор
StableTech
Eco 40-60 °C
PowerWash 59′
Проценета годишна потрошувачка на струја за четиричлено домаќинство 166 kWh
Потрошувачка на електрична енергија по циклус  0.86 kWh
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство 9554 l
Гаранција:60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.