-13%

Epilator Philips BRE 710/00

5.990,00 ден

Депилатор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103935483 Категорија:

Опис

Моќност, V 15
Вид на батерија Li-ion
Полнење брзо полнење, се полни целосно за 2 часа
Време на користење до 40 минути
Брзини, вртежи во мин 2, 1-ва со 64000, 2-ра со 70400 (при вадење на влакната со пинцети)
Број на пинцети 32
Начин на работа со керамички дискови, со широка глава за епилација
Лесен за користење управување C држач, користење на сува и влажна кожа
Особини со оптичко светло, вградено позадинско осветлување кое помага да ги забележите и најмалите влакна, нежна епилација за мазна кожа до 4 недели, без кабел
Тежина, кг 0.293
Димензии (Ш x В x Д), мм 147 x 184 x 647
Боја бела
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.